Ofertă acceptată Cumpărare directă

Detergenti si inalbitori SPALATORIE

Număr anunț
DA40895280
Autoritate contractantă
SPITALUL UNIVERSITAR DE URGENTA ELIAS (CUI 4192537)
Furnizor / câștigător
GAFI PRODCOM SRL (CUI 15198420)
Cod CPV
24312220-2 · Hipoclorit de sodiu (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
42.540 RON
Valoare atribuită
42.540 RON
Data publicării
28.07.2026 10:29
Termen limită
03.08.2026 17:00
Data finalizării
29.07.2026 09:32

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

42.540 RON

din 42.540 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.