Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HIDROCORTIZON HF 100MG CT X 1FL / HYDROCORTISONUM
- Număr anunț
- DA40902302
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA TARGOVISTE (CUI 4206845)
- Furnizor / câștigător
- PHARMA SA (CUI RO13591928)
- Cod CPV
- 33642200-4 · Corticosteroizi pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.070 RON
- Valoare atribuită
- 8.070 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 09:09
- Termen limită
- 03.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.07.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.070 RON
din 8.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro