Ofertă acceptată Cumpărare directă

Stilou LAMY AL-star F

Număr anunț
DA40589208
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30192122-2 · Stilouri cu rezervor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.538,45 RON
Valoare atribuită
4.538,45 RON
Data publicării
09.06.2026 16:18
Termen limită
14.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 08:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.538,45 RON

din 4.538,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.