În evaluare
Anunț de participare
Intrerupatoare cu SF6 110kV
- Număr anunț
- CN1094869
- Autoritate contractantă
- SPEEH HIDROELECTRICA SA (CUI RO13267213)
- Cod CPV
- 31214200-1 · Intrerupator de sarcina (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.750.438,60 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 13:00
- Termen limită
- 31.08.2026 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 525942-2026
- Documentație de atribuire
- DF1276556
Documente
Documentația de atribuire
Clarificări & decizii (2)
-
20.08.2026 10:50Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareRaspuns consolidat
-
20.08.2026 10:50Clarificare din oficiuClarificare din oficiu - formulare actualizate
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
ENERGOTECH SA CUI RO 14626749
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.