Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Organe de asamblare ( REF 1019/15.07.2026)
- Număr anunț
- DA40906626
- Autoritate contractantă
- THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
- Furnizor / câștigător
- AS BEARINGS S.R.L. (CUI 40653254)
- Cod CPV
- 44531300-4 · Suruburi cu autofiletare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.483 RON
- Valoare atribuită
- 2.483 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 13:24
- Termen limită
- 03.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.07.2026 14:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.483 RON
din 2.483 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro