Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BATERIE LAVOAR/CADA - CASA DE TIP FAMILIAL DROBETA
- Număr anunț
- DA40907265
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Mehedinti (CUI 10099816)
- Furnizor / câștigător
- ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
- Cod CPV
- 31440000-2 · Baterii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 295,87 RON
- Valoare atribuită
- 295,87 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 14:01
- Termen limită
- 03.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.07.2026 15:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
295,87 RON
din 295,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro