Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montaj folie protectie solara-fatada sticla sediul companiei, protectie solara tip CHROME 285XC

Număr anunț
DA40605007
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
H TINT S.R.L. (CUI 54373254)
Cod CPV
45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
148.793,70 RON
Valoare atribuită
148.793,70 RON
Data publicării
11.06.2026 11:05
Termen limită
16.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 08:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

148.793,70 RON

din 148.793,70 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.