Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,2% sub estimat
„Dotarea cu utilaje a Serviciului Voluntar pentru Situatii de Urgenta al Comunei Maia, Jud. Ialomita”
- Număr anunț
- SCN1044385
- Autoritate contractantă
- COMUNA MAIA (CUI 16384617)
- Furnizor / câștigător
- TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL (CUI 13813188)
- Cod CPV
- 43262000-7 · Utilaje excavatoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 302.591,20 RON
- Valoare atribuită
- 301.862,50 RON 0,2% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 16:43
- Anunț de atribuire
- SCNA1020753
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1048520
Documente
Documentația de atribuire
- Caietul de sarcini-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1048520.pdf
- Formulare-semnat.doc.p7s
- Instrucțiunile pentru ofertanți-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
TERRA ROMANIA UTILAJE DE CONSTRUCTII SRL CUI RO 13813188
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
RET ECHIPAMENTE S.R.L. CUI 40550917
Valoare atribuită
301.862,50 RON
din 302.591,20 RON estimat
0,2%
Adjudecat la 99,8% din estimat · economie 728,70 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.