Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 48,4% sub estimat

Achizitie produse din plastic pentru intretinerea curateniei

Număr anunț
CN1014288
Autoritate contractantă
Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Sector 2 (CUI 17093691)
Furnizor / câștigător
TARGET POINT SRL (CUI 21948100)
Cod CPV
19640000-4 · Saci si pungi din polietilena pentru deseuri (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.258.822,99 RON
Valoare atribuită
649.248,33 RON 48,4% sub estimat
Data publicării
22.08.2019 01:41
Anunț de atribuire
CAN1025614
Termen limită
25.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 161-395861
Documentație de atribuire
DF1059317

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
TARGET POINT SRL CUI RO 21948100

Valoare atribuită

649.248,33 RON

din 1.258.822,99 RON estimat 48,4%

Adjudecat la 51,6% din estimat · economie 609.574,66 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.