Atribuită
Anunț atribuire adjudecat cu 100,0% sub estimat
Furnizare încărcător frontal articulat - D.S. COVASNA
- Număr anunț
- CAN1172222
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 42418900-8 · Utilaje de incarcare sau de manipulare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 150.000 RON
- Valoare atribuită
- 0 RON 100,0% sub estimat
- Data anunțului
- 30.07.2026 08:26
- Anunț de participare
- CN1094320
Documente
Anunț de atribuire — documentele, dacă există, se găsesc pe SEAP. Deschide anunțul pe e-licitatie.ro
Clarificări & decizii (1)
-
10.07.2026 09:55NotificareDecizie_anulare
Valoare atribuită
0 RON
din 150.000 RON estimat
100,0%
Adjudecat la 0,0% din estimat · economie 150.000 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.