Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FOLIE PVC IAZ 1,0MM 6X8M(48MP
- Număr anunț
- DA40907226
- Autoritate contractantă
- APASERV SATU MARE S.A. (CUI RO16844952)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.188,46 RON
- Valoare atribuită
- 3.188,46 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 13:58
- Termen limită
- 03.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2026 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.188,46 RON
din 3.188,46 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro