Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,7% sub estimat
„Imbunatatirea serviciilor publice locale din comuna Gheorghe Lazar prin dotare cu utilaje si echipamente”
- Număr anunț
- SCN1044333
- Autoritate contractantă
- Comuna Gheorghe Lazar (CUI 4427978)
- Furnizor / câștigător
- AMPA SA (CUI 2073696)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 303.155,48 RON
- Valoare atribuită
- 298.000 RON 1,7% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 11:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1021626
- Termen limită
- 19.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049802
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049802.pdf
- Formulare.pdf.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Model contract achizitie.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AMPA SA CUI RO 2073696
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
298.000 RON
din 303.155,48 RON estimat
1,7%
Adjudecat la 98,3% din estimat · economie 5.155,48 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.