Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 16,3% sub estimat
Achizitie echipamente de tehnica de calcul cu licente si accesorii
- Număr anunț
- SCN1044329
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL ECONOMIEI (CUI 24931499)
- Furnizor / câștigător
- STREAM NETWORKS SRL (CUI 9911870)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 453.781,51 RON
- Valoare atribuită
- 379.996 RON 16,3% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 11:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1021562
- Termen limită
- 18.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049742
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini calculatoare.PDF.p7s
- FisaDate_DF1049742.pdf
- Formulare.doc.p7s
- Model contract calculatoare.PDF.p7s
DUAE
Participanți · 7 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
STREAM NETWORKS SRL CUI RO 9911870
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
MIDA SOFT BUSINESS SRL CUI RO 16005870
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PRODUCTON SRL CUI RO 4528050
Valoare atribuită
379.996 RON
din 453.781,51 RON estimat
16,3%
Adjudecat la 83,7% din estimat · economie 73.785,51 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.