Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 76,1% sub estimat
Furnizare gaze speciale si chirie butelii de gaze speciale de laborator
- Număr anunț
- SCN1044326
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE (CUI RO24326056)
- Furnizor / câștigător
- MESSER ROMANIA GAZ SRL (CUI 10547308)
- Cod CPV
- 24111000-5 · Hidrogen, argon, gaze rare, azot si oxigen (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 163.300 RON
- Valoare atribuită
- 38.997,09 RON 76,1% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 11:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1022553
- Termen limită
- 19.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049764
Documente
Documentația de atribuire
- 02_CS GAZE SPECIALE.pdf
- 03_SECTIUNEA III, FORMULARE.pdf
- 04_SECȚIUNEA IV -Acord-cadru si Contract de achiziție publică_s.pdf
- FisaDate_DF1049764.pdf
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MESSER ROMANIA GAZ SRL CUI RO 10547308
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
LINDE GAZ ROMANIA SRL CUI RO 8721959
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
SIAD ROMANIA SRL CUI RO 8184529
Valoare atribuită
38.997,09 RON
din 163.300 RON estimat
76,1%
Adjudecat la 23,9% din estimat · economie 124.302,91 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.