Anulată Anunț de participare

Achizitionarea a 2 autoutilitare pentru Judetul Bihor- Consiliul Judetean Bihor- pe loturi

Număr anunț
SCN1044317
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Cod CPV
34144000-8 · Autovehicule cu utilizare speciala (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
161.344,52 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
28.05.2019 10:03
Anunț de atribuire
SCNA1017819
Termen limită
10.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1047720

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 161.344,52 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Achiziție autoutilitară pentru Biroul Autoritatea Județeană de … 80.672,26 RON Anulat
2 Achiziție autoutilitară pentru Serviciul Lucrări de Întreținere… 80.672,26 RON Anulat

Participanți

Nu sunt participanți publicați (declarația de participare nu e încă disponibilă pe SEAP).

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.