Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Cosuri gunoi
- Număr anunț
- DA40912160
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC ALEXANDRIA (CUI 13924437)
- Furnizor / câștigător
- LINGURAR AMALIA -MARIA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 47532551)
- Cod CPV
- 34928480-6 · Containere si pubele de deseuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 45.000 RON
- Valoare atribuită
- 45.000 RON
- Data publicării
- 30.07.2026 11:20
- Termen limită
- 04.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 30.07.2026 13:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
45.000 RON
din 45.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro