Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 5,9% sub estimat
FURNIZARE: „ SPECTROMETRU DE FLUORESCENȚĂ CU RAZE X, SECVENȚIAL, DISPERSIV DUPĂ LUNGIMI DE UNDĂ (WDXRF) CU ACCESORII”
- Număr anunț
- SCN1044291
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE - DEZVOLTARE PENTRU SECURITATE MINIERA SI PROTECTIE ANTIEXPLOZIVA - INSEMEX PETROSANI (CUI RO2664676)
- Furnizor / câștigător
- A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL (CUI 9603757)
- Cod CPV
- 38582000-8 · Echipament de control cu raze X (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507.006 RON
- Valoare atribuită
- 476.980 RON 5,9% sub estimat
- Data publicării
- 28.05.2019 08:44
- Anunț de atribuire
- SCNA1020362
- Termen limită
- 10.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049776
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-spectrometru-semnat.docx.p7s
- clauze contractuale -Spectrometru-semnat.docx.p7s
- FisaDate_DF1049776.pdf
- formulare - spectrometru-semnat.docx.p7s
- Instructiuni ofertanti-spectrometru-semnat.docx.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Subcontractanți 1
GAMMA ENGINEERING SRL CUI RO 15163324
Valoare atribuită
476.980 RON
din 507.006 RON estimat
5,9%
Adjudecat la 94,1% din estimat · economie 30.026 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.