Atribuită
Anunț de participare
Elaborare proiect pentru autorizarea executarii lucrarilor (PAC /DTAC), proiect tehnic de executia lucrarilor (PT), asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari pentru obiectivul de investitii : “Amenajare parc in zona Morii din Municipiul Oradea, judetul Bihor”
- Număr anunț
- CN1011644
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL ORADEA (CUI 4230487)
- Furnizor / câștigător
- TREBOR DRUM CONSTRUCT SRL (CUI 34937715)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 605.759,39 RON
- Valoare atribuită
- 631.743,67 RON
- Data publicării
- 28.05.2019 08:27
- Anunț de atribuire
- CAN1022286
- Termen limită
- 02.07.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049733
Documente
Documentația de atribuire
- AVIZE.rar.p7s
- CS TEMA PT+EXECUTIE parc morii revizuit 2 cu durate.docx.p7s
- Documentatie de atribuire - formulare, contract, mod de prez of tehnica si of financ.doc.p7s
- FisaDate_DF1049733.pdf
- SF.rar.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
TREBOR DRUM CONSTRUCT SRL CUI RO 34937715
Asociați 1
EDILDRUM CONSTRUCT S.R.L. CUI RO16580249
Subcontractanți 1
RITMOTEH SRL CUI RO 14489781
Valoare atribuită
631.743,67 RON
din 605.759,39 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro