Ofertă acceptată Cumpărare directă

Prelungitor prelungitoare 6 prize Schuko 5m 5 m metri cablu 3x1.5mmp 3x1.5 m cu intrerupator 3500W a

Număr anunț
DA40914306
Autoritate contractantă
r1890420 RAJA S.A CONSTANTA
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
31224810-3 · Cabluri prelungitoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
267,74 RON
Valoare atribuită
267,74 RON
Data publicării
30.07.2026 13:31
Termen limită
04.08.2026 17:00
Data finalizării
31.07.2026 07:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

267,74 RON

din 267,74 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.