Ofertă acceptată Cumpărare directă

CLEXANE 6000 UI (60 MG)/0,6 ML SOL INJ CT*50 SPR (ENOXAPARINUM)

Număr anunț
DA40899782
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.528,90 RON
Valoare atribuită
1.528,90 RON
Data publicării
28.07.2026 14:19
Termen limită
04.08.2026 17:00
Data finalizării
31.07.2026 08:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.528,90 RON

din 1.528,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.