Acasă · Licitații
· Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
În evaluare
Anunț de participare
Servicii de Proiectare, asistenţă tehnică şi execuţie lucrări pentru obiectivul de investiţii „Construire Centru cultural multifunctional, demolare constructie C1 si amenajare parcela”
- Număr anunț
- SCN1178178
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL GHERLA (CUI 4349071)
- Cod CPV
- 45212300-9 · Lucrari de constructii de cladiri destinate activitatilor artistice si culturale (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- În evaluareTermenul de depunere a trecut, dar SEAP încă listează procedura în desfășurare: ofertele sunt în evaluare.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.609.576,27 RON
- Data publicării
- 31.07.2026 11:09
- Termen limită
- 24.08.2026 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1276919
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- fise tehice--27.07.2026-semnat.doc.p7s
- Instructiuni_ofertanti_FisaDate_DF1276919.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti-PT+executie-27.07.2026-semnat.doc.p7s
- Modele de formulare-PT+executie -27.07.2026-semnat.docx.p7s
- PROIECT CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- SF partea 1-semnat.zip.p7s
- SF partea 2-semnat.zip.p7s
- SF partea 3-semnat.zip.p7s
Clarificări & decizii (5)
Termen prelungit-
07.09.2026 13:52
-
14.08.2026 19:13
-
10.08.2026 15:56Clarificare din oficiu automataClarificare generata automat ca urmare a modificarilor aduse documentatiei de atribuireClarificare_Oficiu_Erata_Automata_DF1276919.pdf
-
10.08.2026 15:43Clarificare din oficiu automata prelungire termenClarificare/erata generata automat ca urmare a extinderii termenelorClarificare_Oficiu_Automata_SCN1178178.pdf
-
10.08.2026 15:32Raspuns consolidat la solicitarile de clarificareconform document atasatRaspuns consolidat la solicitarile de clarificare
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Asociere
Ofertant lider
INDEMINAREA PRODCOM SRL CUI RO 4346571
Asociați 1
GRUP CONSTRUCTII EST SA CUI RO 14784730
Subcontractanți 6
ASCENSOR ADVERTISING SRL CUI 21770894
FIRE STOPPING ENGINEERING SRL CUI RO34247863
HYDROSFER INSTAL SRL CUI 16960280
INTERCOM ENERGY SRL CUI RO 33425601
PROGIR PROIECTARE CONSTRUCTII SRL CUI RO4924659
INSTAL GLOBAL SRL CUI 24431124
Terți + subcontractanți 1
ARHI BOX SRL CUI 22943829
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
BRUCO ANTREPRIZA SRL CUI RO34255025
Asociați 1
TCI CONTRACTOR GENERAL SA CUI RO 199141
Subcontractanți 6
FOC PROTECT SPECIALIST SRL CUI 36780780
GAZ INSTAL CUI RO 13467580
IANUS SRL CUI RO 13666680
PROGIR PROIECTARE CONSTRUCTII SRL CUI RO4924659
INSTAL GLOBAL SRL CUI 24431124
ZINVEST GROUP SRL CUI RO21356974
Terți + subcontractanți 1
ARHI BOX SRL CUI 22943829
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
TOMOROGA CONSTRUCT SRL CUI RO 16802248
Asociați 1
ARHI BEAST S.R.L. CUI RO 18744771
Subcontractanți 2
PREMIUM LIFT DISTRIBUTION S.R.L. CUI RO41880557
SKYLINE ENGINEERING S.R.L. CUI RO30835569
Valoare estimată
15.609.576,27 RON
Deschise acum pe acest cod
1 licitație deschisă pe 45212300-9 · Lucrari de constructii de cladiri desti…
Vezi-le pe cele deschise Anunță-mă când apare una nouă — cont gratuitDin ghidul licitațiilor
Din ghidul licitațiilor
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.