Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziție corpuri de iluminat - panouri LED 22W și becuri LED
- Număr anunț
- DA40919354
- Autoritate contractantă
- INSPECTORATUL DE STAT IN CONSTRUCTII-I.S.C (CUI 14234699)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 31527260-6 · Sisteme de iluminat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.291,90 RON
- Valoare atribuită
- 4.291,90 RON
- Data publicării
- 31.07.2026 10:56
- Termen limită
- 05.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 31.07.2026 12:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.291,90 RON
din 4.291,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro