Ofertă acceptată Cumpărare directă

PALAN MANUAL CU LANT KLE 2T/3M ( REF 1066/27 .07.2026)

Număr anunț
DA40921225
Autoritate contractantă
THERMOENERGY GROUP S.A. (CUI RO33620670)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
42141600-5 · Palane (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
690,08 RON
Valoare atribuită
690,08 RON
Data publicării
31.07.2026 12:53
Termen limită
05.08.2026 17:00
Data finalizării
31.07.2026 13:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

690,08 RON

din 690,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.