Ofertă acceptată Cumpărare directă

Oferta RCA Spitalul Clinic Nicolae M

Număr anunț
DA40611946
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC NICOLAE MALAXA (CUI 4203938)
Furnizor / câștigător
INTER BROKER DE ASIGURARE SRL (CUI 28647300)
Cod CPV
66514110-0 · Servicii de asigurare a autovehiculelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
983,80 RON
Valoare atribuită
983,80 RON
Data publicării
11.06.2026 18:49
Termen limită
17.06.2026 17:00
Data finalizării
12.06.2026 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

983,80 RON

din 983,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.