Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Licenta Abbyy FineReader Corporate - subscriptie 3 ani
- Număr anunț
- DA40605932
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL PITESTI - CONSILIUL LOCAL AL MUNICIPIULUI PITESTI (CUI 4317967)
- Furnizor / câștigător
- EXPERTS ZONE DIGITAL S.R.L. (CUI 49394145)
- Cod CPV
- 48317000-3 · Pachete software pentru editare de text (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.600 RON
- Valoare atribuită
- 2.600 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 11:43
- Termen limită
- 16.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 08:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.600 RON
din 2.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro