Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 11,5% sub estimat

Proiectare si executie lucrări pentru obiectivul de investiție ”Modernizare drumuri de interes local în comuna Iaslovăț, județul Suceava”

Număr anunț
SCN1044517
Autoritate contractantă
COMUNA IASLOVAT (CUI 14850370)
Furnizor / câștigător
FLORCONSTRUCT SRL (CUI 5031652)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.427.105 RON
Valoare atribuită
3.917.556,45 RON 11,5% sub estimat
Data publicării
29.05.2019 22:04
Anunț de atribuire
SCNA1021670
Termen limită
19.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050108

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 2
DRU-PO SRL CUI RO 9056854
SUMEC SA CUI RO 712904

Valoare atribuită

3.917.556,45 RON

din 4.427.105 RON estimat 11,5%

Adjudecat la 88,5% din estimat · economie 509.548,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.