Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,0% sub estimat

Ambarcațiune cu motor și peridoc

Număr anunț
SCN1044503
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - U.M. 02192 (CUI 4515484)
Furnizor / câștigător
OPAL CONSTRUCT SRL (CUI 17127522)
Cod CPV
34520000-8 · Ambarcatiuni (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100.840,34 RON
Valoare atribuită
99.800 RON 1,0% sub estimat
Data publicării
29.05.2019 18:58
Anunț de atribuire
SCNA1019410
Termen limită
11.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1050037

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
OPAL CONSTRUCT SRL CUI RO 17127522

Valoare atribuită

99.800 RON

din 100.840,34 RON estimat 1,0%

Adjudecat la 99,0% din estimat · economie 1.040,34 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.