Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat
Multifunctionale laser A4 monocrom
- Număr anunț
- CN1014352
- Autoritate contractantă
- C.N. POSTA ROMANA S.A. (CUI RO427410)
- Furnizor / câștigător
- Q'NET INTERNATIONAL (CUI 28672605)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 611.000 RON
- Valoare atribuită
- 529.809,80 RON 13,3% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 09:56
- Anunț de atribuire
- CAN1028185
- Termen limită
- 24.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059577
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini multifunctionale laser monocrom A4.semnat.pdf
- DUAE 260 multifunctionale.semnat.pdf
- FisaDate_DF1059577.pdf
- Formulare multifunctionale laser A4 monocrom.semnat.pdf
- Model contract multifunctionale.semnat.pdf
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
Q'NET INTERNATIONAL CUI RO28672605
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FLAX COMPUTERS SRL CUI RO 14639030
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
INTRANET COMPUTER SYSTEMS SRL CUI 14517334
Valoare atribuită
529.809,80 RON
din 611.000 RON estimat
13,3%
Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 81.190,20 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.