Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 57,4% sub estimat
Achiziționare reactivi si consumabile de laborator (2 loturi)
- Număr anunț
- CN1014351
- Autoritate contractantă
- Spital Clinic Judetean de Urgenta Arad (CUI 3519879)
- Furnizor / câștigător
- SYNTTERGY CONSULT SRL (CUI 14446373)
- Cod CPV
- 33696200-7 · Reactivi pentru analize de sange (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.858.904,20 RON
- Valoare atribuită
- 1.219.131,65 RON 57,4% sub estimat
- Data publicării
- 23.08.2019 01:38
- Anunț de atribuire
- CAN1024135
- Termen limită
- 23.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 162-397996
- Documentație de atribuire
- DF1059422
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa nr. 1 - Centralizator de produse.docx.p7s
- Anexa nr. 2 - Centralizator de preturi.docx.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059422.pdf
- Formulare si modele.doc.p7s
- Instructiuni.docx.p7s
- Proiect Acord cadru Achizitionare reactivi si consumabile de laborator 2 loturi.pdf.p7s
- Proiect CS Achizitionare reactivi si consumabile de laborator 2 loturi.pdf.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 2.858.904,20 RON Adjudecat: 1.219.131,65 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Reactivi si consumabile de laborator pentru analizorul automat … | 2.068.904,20 RON | SYNTTERGY CONSULT S.R.L. 21 contracte | 1.049.281,65 RON ↓49,3% |
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 43460 · 10.12.2021 | 32.202,23 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42762 · 12.08.2021 | 115.351,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42890 · 01.09.2021 | 3.600 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 43202 · 25.10.2021 | 132.149,37 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42628 · 31.10.2019 | — | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42856 · 02.12.2019 | 34.393,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42971 · 23.12.2019 | 34.393,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41144 · 15.01.2020 | 31.500,30 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41534 · 10.02.2020 | 34.393,91 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41713 · 25.02.2020 | 5.293,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41959 · 10.04.2020 | 6.150 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41966 · 13.04.2020 | 2.263,14 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42261 · 25.05.2020 | 4.400,10 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42586 · 23.06.2020 | 115.351,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42843 · 01.09.2020 | 143.337,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 43598 · 17.12.2020 | 8.450 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41097 · 18.01.2021 | 105.750 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41287 · 08.02.2021 | 9.601 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41860 · 01.04.2021 | 105.750 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 41908 · 13.04.2021 | 9.601,20 RON | |||
| SYNTTERGY CONSULT S.R.L. · contract 42349 · 09.06.2021 | 115.351,20 RON | |||
| 2 | Vitamina D total compatibila cu analizorul Cobas 6000 si Cobas … | 790.000 RON | ROCHE ROMANIA 3 contracte | 169.850 RON ↓78,5% |
| ROCHE ROMANIA · contract 42589 · 23.10.2019 | 110.600 RON | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 42553 · 18.10.2019 | — | |||
| ROCHE ROMANIA · contract 43097 · 08.10.2020 | 59.250 RON | |||
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SYNTTERGY CONSULT SRL CUI RO 14446373
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ROCHE ROMANIA SRL CUI 17551047
Valoare atribuită
1.219.131,65 RON
din 2.858.904,20 RON estimat
57,4%
Adjudecat la 42,6% din estimat · economie 1.639.772,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.