Atribuită Anunț de participare

Elaborare PT, asistenta tehnica din partea proiectantului si executie lucrari

Număr anunț
CN1014344
Autoritate contractantă
REGIA AUTONOMA AEROPORTUL "DELTA DUNARII" TULCEA (CUI RO2647128)
Furnizor / câștigător
CONCEPT INFRASTRADE LOGISTIC (CUI 25970496)
Cod CPV
45111291-4 · Lucrari de amenajare a terenului (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
38.879.023,75 RON
Valoare atribuită
38.873.155,69 RON
Data publicării
22.08.2019 01:40
Anunț de atribuire
CAN1029918
Termen limită
30.09.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 161-397257
Documentație de atribuire
DF1059499

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
GEO ARC SRL CUI RO 12891196
Terți susținători 1
CONSORZIO STABILE EBG CUI 02858031202
Subcontractanți 3
LOIAL IMPEX SRL CUI RO3176126
SECUNET PROJECT SRL CUI RO 35612240

Valoare atribuită

38.873.155,69 RON

din 38.879.023,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.