Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 4,9% sub estimat
Autoutilitară cu tracţiune 4 x 4
- Număr anunț
- CN1014341
- Autoritate contractantă
- UAT JUDETUL ALBA (CUI 4562583)
- Furnizor / câștigător
- AUROCAR 2002 SRL (CUI 11690410)
- Cod CPV
- 34144700-5 · Vehicule utilitare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 84.030 RON
- Valoare atribuită
- 79.900 RON 4,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.08.2019 08:54
- Anunț de atribuire
- CAN1024367
- Termen limită
- 24.09.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1059490
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059490.pdf
- Formulare Autoutilitara.docx.p7s
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Proiect contract- autoutilitara .pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
AUROCAR 2002 SRL CUI RO 11690410
Valoare atribuită
79.900 RON
din 84.030 RON estimat
4,9%
Adjudecat la 95,1% din estimat · economie 4.130 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.