Ofertă acceptată Cumpărare directă

SERVICII DE DEPANARE

Număr anunț
DA40917958
Autoritate contractantă
COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
Furnizor / câștigător
IUGAFLOR PREST S.R.L. (CUI 49092805)
Cod CPV
50112300-6 · Servicii de spalare a automobilelor si servicii similare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.060 RON
Valoare atribuită
2.060 RON
Data publicării
31.07.2026 09:35
Termen limită
06.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 08:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.060 RON

din 2.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.