Ofertă acceptată Cumpărare directă

Polizor unghiular 840 W, Polizor unghiular 2200 W- REVIZIA VAGOANE IASI

Număr anunț
DA40923457
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
43830000-0 · Scule cu motor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
758,67 RON
Valoare atribuită
758,67 RON
Data publicării
03.08.2026 08:46
Termen limită
08.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 09:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

758,67 RON

din 758,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.