Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii medicale neurologie

Număr anunț
DA40909481
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Urgenta Bucuresti (CUI 4505332)
Furnizor / câștigător
NEGOITA CRISTINA-ALEXANDRA (CUI 51418068)
Cod CPV
85110000-3 · Servicii spitalicesti si servicii conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
21.648 RON
Valoare atribuită
21.648 RON
Data publicării
30.07.2026 08:10
Termen limită
08.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 15:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

21.648 RON

din 21.648 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.