Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de intocmire si depunere documentatie pentru obtinere aviz ISU Spital-str. M.Eminescu, nr.

Număr anunț
DA40921707
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PEDIATRIE PLOIESTI (CUI 15513888)
Furnizor / câștigător
DELTA SERVICE 95 CONSULTING SRL (CUI RO6807159)
Cod CPV
79417000-0 · Servicii de consultanta in domeniul securitatii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
78.500 RON
Valoare atribuită
78.500 RON
Data publicării
31.07.2026 13:26
Termen limită
05.08.2026 17:00
Data finalizării
03.08.2026 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

78.500 RON

din 78.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.