Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUVE PROBE HITACHI 2.5 ML / CUPE HITACHI - din polistiren (PS)
- Număr anunț
- DA40928675
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Costache Nicolescu Dragasani (CUI 2574042)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 44618500-0 · Cuve (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 480 RON
- Valoare atribuită
- 480 RON
- Data publicării
- 03.08.2026 14:04
- Termen limită
- 08.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 03.08.2026 14:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
480 RON
din 480 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro