Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 74,1% sub estimat
Servicii de consultanță, asistență și reprezentare juridică pentru Sectorul 5 al Municipiului București
- Număr anunț
- CN1014287
- Autoritate contractantă
- Sector 5 (Primaria Sectorului 5 Bucuresti) (CUI 4433953)
- Furnizor / câștigător
- SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "IONESCU SI SAVA (CUI 18116947)
- Cod CPV
- 79100000-5 · Servicii juridice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.320.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.117.800 RON 74,1% sub estimat
- Data publicării
- 22.08.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1026754
- Termen limită
- 27.09.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 161-396515
- Documentație de atribuire
- DF1059350
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 1-factori de evaluare .pdf.p7s
- Anexa 2- instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1059350.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- model acord cadru.pdf.p7s
- model contract subsecvent.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SOCIETATEA CIVILA DE AVOCATI "IONESCU SI SAVA" CUI RO 18116947
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SCPA FIRON BAR-NIR CUI 27159572
Valoare atribuită
1.117.800 RON
din 4.320.000 RON estimat
74,1%
Adjudecat la 25,9% din estimat · economie 3.202.200 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.