Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 9,3% sub estimat
Scaune de birou
- Număr anunț
- SCN1044402
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 23.365 RON
- Valoare atribuită
- 21.185 RON 9,3% sub estimat
- Data publicării
- 29.05.2019 07:47
- Anunț de atribuire
- SCNA1018980
- Termen limită
- 11.06.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1049869
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1049869.pdf
- Model contract produse.docx.p7s
- Modele de formulare - scaune birou.doc.p7s
DUAE
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
WITZ CHAIR SRL CUI RO 28396186
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
C & A PHOENIX ART SRL CUI RO 30195559
Valoare atribuită
21.185 RON
din 23.365 RON estimat
9,3%
Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 2.180 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.