Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET ROSII TRANSFORMATE

Număr anunț
DA40908521
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BRAILA (CUI 15752478)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15331427-6 · Piure concentrat de tomate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
138,68 RON
Valoare atribuită
138,68 RON
Data publicării
29.07.2026 15:21
Termen limită
03.08.2026 17:00
Data finalizării
29.07.2026 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

138,68 RON

din 138,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.