Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Mandren Stilet Sonda ET (Endotraheala) Intubatie IOT, Steril, 6 FR, Serix, 20 buc
- Număr anunț
- DA40907948
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC DE PEDIATRIE SIBIU (CUI 11411672)
- Furnizor / câștigător
- MEDPLAZA HEALTH S.R.L. (CUI RO41024228)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 300 RON
- Valoare atribuită
- 300 RON
- Data publicării
- 29.07.2026 14:42
- Termen limită
- 03.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 29.07.2026 18:01
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
300 RON
din 300 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro