Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Drona Proiect Archive of Time - Student Driven Project
- Număr anunț
- DA40602613
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- MARKETING GARAGE S.R.L. (CUI RO41052570)
- Cod CPV
- 34711200-6 · Aeronave fara pilot (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.800,83 RON
- Valoare atribuită
- 3.800,83 RON
- Data publicării
- 11.06.2026 09:26
- Termen limită
- 17.06.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.06.2026 09:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.800,83 RON
din 3.800,83 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro