Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pungi namol termoterapie medii 38*28cm/Pungi namol termoterapie mici 38*13cm
- Număr anunț
- DA40931610
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Moreni (CUI 4206896)
- Furnizor / câștigător
- LIDAMAR SRL (CUI RO14173753)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.630 RON
- Valoare atribuită
- 3.630 RON
- Data publicării
- 04.08.2026 09:20
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 10:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.630 RON
din 3.630 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro