Ofertă acceptată
Cumpărare directă
VACUTAINER BIOCHIMIE 4 ML CLOT ACTIVATOR DOP ROSU, PET - VACUTAINERE
- Număr anunț
- DA40938778
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA PENTRU STIINTELE VIETII " ION IONESCU DE LA BRAD" DIN IASI (CUI 4541840)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33141300-3 · Dispozitive de punctie venoasa si de prelevare de sange (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 126 RON
- Valoare atribuită
- 126 RON
- Data publicării
- 05.08.2026 08:17
- Termen limită
- 10.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 10:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
126 RON
din 126 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro