Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Kit Wireless tastatura si mouse Logitech MX Keys S Combo, taste numerice
- Număr anunț
- DA40922976
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DUNAREA DE JOS (CUI 3127522)
- Furnizor / câștigător
- FOR OFFICE SRL (CUI 33947443)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.454,54 RON
- Valoare atribuită
- 2.454,54 RON
- Data publicării
- 02.08.2026 13:51
- Termen limită
- 08.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 11:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.454,54 RON
din 2.454,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro