Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 81,6% sub estimat
CARTOFI ALBI NOI RO 10KG CI
- Număr anunț
- DA40936221
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA DE ASISTENTA SOCIALA A MUNICIPIULUI BRAILA (CUI 15752478)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 03212100-1 · Cartofi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 140,96 RON
- Valoare atribuită
- 25,92 RON 81,6% sub estimat
- Data publicării
- 04.08.2026 13:38
- Termen limită
- 09.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 05.08.2026 16:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
25,92 RON
din 140,96 RON estimat
81,6%
Adjudecat la 18,4% din estimat · economie 115,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.