Ofertă acceptată Cumpărare directă

ELECTROZI EKG UNICA FOLOSINTA -ADULTI/Electozi autoadezivi holter EKG pentru adulți, cu gel

Număr anunț
DA40939439
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic C.F. nr. 2 Bucuresti (CUI 4505316)
Furnizor / câștigător
NAFKA GRUP SRL (CUI RO16320869)
Cod CPV
31711140-6 · Electrozi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
840 RON
Valoare atribuită
840 RON
Data publicării
05.08.2026 09:38
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 15:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

840 RON

din 840 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.