Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii acoperiș ANEXA SCOALA

Număr anunț
DA40940899
Autoritate contractantă
Liceul TehnologicJustinian Marina (CUI 23561614)
Furnizor / câștigător
GEORGES COPERS ELTIDI S.R.L. (CUI 54837206)
Cod CPV
45261910-6 · Reparare de acoperisuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
64.210 RON
Valoare atribuită
64.210 RON
Data publicării
05.08.2026 10:56
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
05.08.2026 11:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

64.210 RON

din 64.210 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.