Ofertă acceptată
Cumpărare directă
FABI DET DEZINFECTANT PT PARDOSELI ANTISPUMANT CANISTRA 5L
- Număr anunț
- DA40946587
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- FABI TOTAL GRUP SRL (CUI RO15556234)
- Cod CPV
- 39831300-9 · Produse de curatat pentru podele (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 110,16 RON
- Valoare atribuită
- 110,16 RON
- Data publicării
- 06.08.2026 07:18
- Termen limită
- 11.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 06.08.2026 08:16
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
110,16 RON
din 110,16 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro