Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare piese de schimb pentru microbuzul școlar GJ 04 HZT

Număr anunț
DA40944489
Autoritate contractantă
COMUNA PADES (CUI 4898932)
Furnizor / câștigător
BARDI AUTO SRL (CUI RO12966353)
Cod CPV
34000000-7 · Echipament de transport si produse auxiliare pentru transport (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.922,26 RON
Valoare atribuită
1.922,26 RON
Data publicării
05.08.2026 14:15
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 08:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.922,26 RON

din 1.922,26 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.