Ofertă acceptată Cumpărare directă

Dezumidificator portabil FD33ECO

Număr anunț
DA40939461
Autoritate contractantă
R 4159034 ADMINISTRATIA NATIONALA A REZERVELOR DE STAT SI PROBLEME SPECIALE -UNITATEA TERITORIALA 325
Furnizor / câștigător
PREMIUM EXCLUSIV GROUP SRL (CUI RO19419353)
Cod CPV
42113161-0 · Deumidificatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
12.396 RON
Valoare atribuită
12.396 RON
Data publicării
05.08.2026 09:40
Termen limită
10.08.2026 17:00
Data finalizării
06.08.2026 08:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

12.396 RON

din 12.396 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.